Ma siiamaani ei suuda seda kõike ära uskuda. Mu esimene imearmas lasteraamat on NII lähedal valmimisele, et peaaegu saab juba käega katsuda.


Lehm Milvi saab näidata kui maitsvaid asju ta oskab oma piimabaaris kookospiimast ja mandlipiimast teha.

Siga Muri saab kõigile näidata kui ilus ja armas ta on ning kui suur on armastus tema ja tema väikesest tüdrukust omaniku vahel.

Kassipoiss Ints saab jagada oma jahmatust vanaema teadmatuse üle.

Kuldsete kätega poisike saab ometi oma kanaga piraadilaeva ehitama hakata.

Varem metsa suurimaks hirmuks peetud hunt saab lõpuks näidata, et ka tema on aastal 2020 headuse usku pööranud ega kiusa enam endast nõrgemaid.

Kata saab teile näidata kõiki oma kümmet sõbrakest ning rääkida loo sellest, kuidas ja miks sõbrakesed tema juurde jõudsid.

Juba 109 hooandjat on uskunud minu visiooni sellest, milline üks lasteraamat olla võiks (et saab ka nii, et kõik tegelased ongi head ja lahked ja loomad ongi kõik armastatud ja hoitud) ning oma panuse andnud mu unistuse täitumiseks.

Teie jaoks oli see ehk lihtsalt üks rahasutsakas, aga minu jaoks on see ühe ilmatuma suure unistuse täitumine.

Võiks lausa öelda, et see raamat on see kõige suurem asi mu elus (peale tütre sündi loomulikult!).

Ja ilma teie toeta (nii rahalise kui moraalse) seda polekski juhtunud! Näete, kui olulised te olete!

Ma olen südamest ja hingepõhjast tänulik. Sõnad ei suuda iial kirjeldada, mis tunne see on kui nii suur hulk inimesi võtab ette ja toetab minu ideed.

Aitäh, aitäh, aitäh! Loodan, et see heategu tuleb teile suure uhke ringiga tagasi!

Üleni headusest ja loomaarmastusest pakatav lasteraamat on veel viimaseid päevi saadaval siin: hooandja.ee/projekt/lasteraamat-lugusid-loomasopradele