Universum töötab ikka müstilistel viisidel ja eile, täpselt kui olin sotsiaalmeediasse ära postitanud oma suure uudise, siis läks meil elekter ära. Mitte ainult meil, tervel tänaval.


Seega polnud enam internetti ja telefon sai samuti kahe minuti pärast tühjaks. Mida pekki? Ma olin arvestanud sellega, et ma terve aeg jõllitan ekraani ja vaatan, kuidas meie projekt Hooandjas kulgeb, sest JAH, sõbrad, minu elu esimene päris-päris raamat ongi nüüd Hooandja lehele üles pandud!

pilt1
Kaanepilt

Hooandja link on olemas SIIN!

Raamat räägib lehmast, kes ehitas endale palmisaarele piimabaari. Seast, kes on ühe väikese tüdruku parimaks sõbraks. Kanast, kes ei mune, vaid unistab hoopis piraadikapteniks saamisest. Kassist, kes armastab vanaema küll kuule ja tagasi, kuid ei suuda uskuda, mida vanake talle poest kingiks tõi. Hundist, kes otsustab maha jätta halvad harjumused ning kellest saab terve metsa kõige heasüdamlikum elanik. Ja loomulikult Katast, kelle südamesse mahub lausa kümme väikest sõbrakest, kellel polnud ei omanikku ega peavarju.

pilt2
Piraadikapten kana


Kui ma lõpuks sain interneti tagasi, peale seda kui olime pargis paduvihma käes ühe puudesalu alt teise alla jooksnud paar tundi, siis alles nägin, mis toimunud oli.

Selleks ajaks oli lausa 17 inimest jõudnud meie projekti toetada! Mul tulid pisarad silma, sest ma tõesti ei osanud oodata nii sooja vastuvõttu. Tönnisin ja läbi uduste silmade nägin, et sama palju inimesi oli jaganud projekti oma sotsiaalmeedias. Oleksin eilse seisuga isegi mõne toetaja eest südamest tänulik olnud. Aga ärkasin täna üles ja 17-st on saanud lausa 37!

pilt3
Rohkem toetajaid kui Katal sõbrakesi! 

Ma olen täiesti tummaks tehtud ja üleni rõõmus. Nagu KUI äge saab elu veel olla! Selle väikse Aneti unistus on päriselt juba poolel teel, et täide minna.

Muidugi hõisata, öeldakse, ei tohiks enne õhtut. Aga ma hõiskan ikka, sest ma olen lihtsalt üleni rõõmu täis ja ei saa teistmoodi! Muidu lähen lõhki veel.

Aga pool teed on veel minna. Seega, armsad sõbrad, iga pisikene toetus on igati oodatud! Ka Hooandja lingi jagamine oma sõpruskonnas või tuttavate seas on toetus ja viib meid jälle lähemale. Ja ma olen iga väikse liigutuse eest tänulik!

Ja, muide, tähtis on rõhutada siin, et raamatupoodidesse see armas roheline raamat ei jõua seekord. Seega Hooandja kaudu on ainult võimalik see endale saada ja hiljem ei pruugi enam võimalik ollagi.

Aga praegu veel 29 päeva, projekti raames, võime alati trükkida rohkem raamatuid kui esialgselt plaanitud sai. Seega haarake aga ja võtke mõnele tuttavale loomasõbrale kingituseks kah.

Kõik see mees nüüd Hooandjasse  ja valige endale üks kingitus ja teeme koos asja teoks!

pilt4
Täpselt selline tunne ongi praegu. Samastun igati notsuga hetkel. Hull arbuusiisu tuli ka peale 😀