Ma mõtlesin, et vajuks nüüd õige hästi sügavale tekkide alla peitu ja teeks näo, et ma ei ole millekski NII tobedaks võimeline ja teeks näo nagu polekski midagi juhtunud. Aga mis seal ikka.

Sain ühe väga nõmeda asjaga hakkama. 

Enda rumalusest ja pea-laiali-otsas olemisest tingituna ei läinud ma täna (st eile) oma lennule. Üks äärmiselt oluline asi oli puudulik. Mu pass oli nelja kuu pärast läbi saamas ja ma olin täiesti kindel, et sellest piisab. Ma ei tulnud mitte kordagi mõttele, et sellest võiks mitte piisata. Indoneesia ja Singapur aga nõuavad kuut kuud.

Suur reisisell ise ja sellise asja pärast jäin nüüd lennust maha. Oleks saanud lende vahetada hilisemaks, näiteks neljapäevaks, aga kaheks päevaks kohal olemiseks ma nüüd päris kaks päeva lennata ja pool raha juurde panna ka ei tahtnud. Kolm korda käisin lennufirma letis rääkimas ja helistasin kohe ja uurisin kui kähku kiirpassi kätte saaks, aga mul oli kõik liiga täpselt ja täiuslikult ära planeeritud, seega ei olnud mängimisruumi üldse. 

Ma ei tea miks või kuidas selline asi sai mul juhtuda. Aga, näe, ikka juhtus. Esimest ja viimast korda siin elus!

Hakkasin just järjekorras neljandale inimesele sellest oma rumalast, abitust ja trööstitust olukorrast chatis rääkima, aga siis otsustasin, et ma ei viitsi enam.

Mu jaoks see on juba läbi.

Ei läinud.

Raha läks tuulde.

Tuju on alla igasugust arvestust olnud viimased 10 tundi ja ma olen nii kurb ja pahane enda peale, et ei suuda isegi magama minna.

Nii halb on.

Aga lõpp asi siis. Tegelikult.

Otsustan olla see inimene, kes saab üle. Mida kiiremini, seda parem. Raha tuleb ja läheb nagunii. Seekord siis läks kiiremini ja tugevama tuulega lihtsalt. Teinekord targem.

Saangi blogipeole minna. Kes veel tuleb üldse? Riidesse paluti panna nii, et säraks nagu teemant.

Ee..

Kellelgi on suurusele 36 säravat kleiti või midagi sellist laenata? Üldse ei taha üheks ürituseks midagi ostma hakata. Eriti, kuna ma ei taha isegi teada kui palju võiksid eetiliselt tehtud säravad kleidid maksta 😂. Ilmselt vähemalt sama palju kui mu tuulde lennanud Bali puhkus..

Palun öelge, et te vähemalt teate kedagi, kes on sama rumalalt lennust maha jäänud. Ma tunnen ennast nii üksi ja rumalana ja no mitte kui midagi ma ju enam teha ka ei saa.

Siiralt teie,

Nut Anpatja

Advertisements