Istun suvalises vanalinna kohvikus. Matcha latte ja vegan kirju koeraga. Kõige halvem kirju koer, mida söönud olen. Uskumatu, et kirjut koera saab halvasti teha.

Tulin tund aega liiga vara linna, sest avastasin viimasel hetkel, et 9 ja 11 vahel hommikul ei ole ühtegi rongi. Väikese koha rõõmud. Eks edaspidi kui juba kindla graafikuga tööl käin, siis jään lihtsalt linna kui tööpäevad järjest on.

Mõtlesin vahepeal korterit ka suveks Tallinnas üürida, aga samas Maya on nii õnnelik maal mu empsiga. Eile ütles õhtul, et äkki ma võiksin üldse kauem tööl olla järgmine kord. Neil oli just mingi tähtis töö õues pooleli jäänud  kui ma helistasin. Küll see lapsevanemaks olemine on ikka rewarding. 😂 Teed kõik ja veel oma lapse heaks ja siis ta ütleb õhtul, et kas sa nagu kauem ei mõista tööl olla vä!? Nii naljakas. Tegelikult ilmselt märk sellest, et ta teab, et saab ilma minuta hakkama ja see on ju suurepärane.

Ma ei ole veel kindel kui palju ma tööst üldse rääkima hakkan või ei hakka, aga praegu on selline imelik tunne, et ma ei tahagi Eestist ära minna enam. Vot nii hästi võib ennast mõnes töökohas tunda. Kui olulised on ikka inimsuhted.

Kuidas minust uuesti tööinimene sai üldse?

See oli umbes kuu aega tagasi (võib-olla natuke kauem) kui ma otsustasin, et otsin vähemalt suveks töö. Mingi sellise, mille kõrvalt jääb piisavalt aega, et tulevikuplaanide peale mõelda ja raamatuga tegeleda, aga piisavalt vähe aega, et ennast üle ei mõtleks.

CV saatsin esiteks ainult ühte kohta. Lennujaama. Kutsuti intervjuule ka, aga ma ei läinud lõpuks. Sest kaalusin plusse ja miinuseid ja siis enam ei tahtnud sinna. Seal peab päris palju öiseid vahetusi tegema ja ma seda ei taha.

Siis juhuslikult nägin kuulutust Facebookis. Kirjutasin. Samal päeval kutsuti vestlema ja tund aega hiljem oli mul töökoht olemas. Selline, mis silmad särama paneb ja õhinaga tööpäevade algust ootama paneb.

Nüüd on esimene nädal läbi saamas ja ma olen väga elevil oma suve üle. Olla osa millestki nii lahedast kohe päris algusest peale ja teha tööd ilusate ja heade inimestega. Nii põnev.

Vot siis. Tuleb lihtsalt teha ja tegutseda ja avatud olla. Nii jõuavadki head asjad sinuni.

Ah jaa, pean selle ka ära märkima, et proovisin eile lõuna ajal lõpuks Balti Jaama Turul Veg Machine’i Beyond burgeri ära ja oh sa jummel juurikas küll, kui hea see oli! Ületas mu ootused, mis olid niigi väga kõrged. Soovitan!

IMG_20190425_200817_603
Veg Machine’i Cheezeburger 
Advertisements