Alustame sellest, et teisipäeval käisin esiteks ühes trükikojas. Hindade kohta uurimas. Ütleme nii, et ma nüüd veel paar päeva nutan ja siis mõtlen, mis edasi saab.

Õigupoolest ma isegi tean, mis sammud vaja järgmisena astuda, aga mul on see häiriv komme endasse alati vähem uskuda kui teised seda teevad. Seega pean vahepeal natuke hoogu võtma jälle kui asjad ei läinud kohe täpselt nii nagu võib-olla jõudsin juba loota, enne kui täiskäigul edasi saan minna. Ma tegelen sellega/endaga. Aga eks kõik võtab aega.

Nii, igatahes selle päeva hommikul tegin oma maailma kõige imelisema tahke deodorandi (sai kunagi iherbist tellitud) purgi täiesti tühjaks. Jagus sealt täpselt nii palju, et jagus, aga ei jagunud ka. Kraapisin purgikese nii tühjaks nagu poleks seal sees kunagi midagi olnudki. Seega tahtsin esimesel võimalusel uue osta.

Ireenega pidime kohe peale trükikoda Balti jaama turuhoones kokku saama. Leppisime mingi koha seal kokku ja kohe kui toru ära panin, siis enam ei mäletanud, mis ta ütles.

Uksest sees, nägin, et Biomarketil olid mingid ökovegan kosmeetika brändid soodukaga. Läksin sisse ja leidsingi endale uue iluduse. Lugesin terve pakendi läbi paar korda, sest tundus alguses liiga hea, et tõsi olla. Ilus, hea lõhnaga, vegan, öko ja plastivaba pakendiga. Ei saa väga paremaks minnagi.

IMG_20190403_075642
Seda ma ei oska veel kommenteerida kui hästi ta toimib. Ireene ehk teab, ta oli kõige kauem mu lähedal too päev.

Ireenel oli vaja pakk automaati panna, seega käisime seal all. Automaadi kõrval oli WC. Mõtlesin, et vot kui hea, saan enne pidu uue deodorandi peale panna. Ikkagi oli oht terve hunniku uute inimestega tutvuda. Parem karta kui kahetseda.

Ja siis ma tõmbasin ja tõmbasin ja tõmbasin seda deodoranti lahti ja kui ta siis seal suures siledate seintega vetsus lahti tuli, kõlas see TÄPSELT nagu oleks suurelt šampuselt korgi ära lükanud.

Mul oli endal see nii naljakas, et ma naersin selle üle veel kell kaks öösel ka kui me Ireenega arvasime, et oleks nagu aeg enne järgmist päeva natuke magada. Tal ju hommikune lend ja puha.

Ega jah, tegelikult joongi üksinda vahuveini Balta vetsus teisipäeviti. Tulge vahel seltsi kui muud teha pole.

Elujanus käisime ka.

Napoleoni kook. Oli. Lihtsalt. Imeline.

IMG_20190402_221557_234

Advertisements