Ühel hetkel kui ma olin päris segaduses ja ei saanud enam üldse sotti, kuidas või kuhu edasi minna oma eluga. Ma tabasin end mõttelt, et ma tean suurepäraselt seda, kes ma kindlasti ei ole ja mida ma kindlasti ei tee.

 

Põhimõtteliselt lihtsalt ise sisestasin endale pidevalt piiranguid. Noh, kõige lihtsamad ja labasemad näited, et “ei ma ei hakka küll kunagi avalikku blogi pidama” – umbes 3 aastat tagasi veel arvasin, et ei hakka. Või, et noh, “mina küll mitte kunagi vlogima ei hakka”. Ei oska/taha/suuda kaamerasse rääkida ja see kõik on nõme. Las teevad need, kes oskavad. Mina ei oska. “Ei, ma lihtsalt ei jaksa kunagi ühtegi kätekõverdust teha.” – klassika.

Aga mida aeg edasi seda rohkem ma näen, et tegelikult ma võin kõike teha, vahet pole, kas ma siis olen “see inimene” või ei ole. Eriti kuna ainult ma ise saan end kategoriseerida “selleks” või “mitte selleks”. Niikaua, kuni ma olen see inimene, kes on valmis õppima, oma eesmärkide nimel tööd tegema ja muutuma, nii kaua on kõik võimalik.

2019 aasta on minu jaoks see aasta, mil ma mõtlen natuke vähem ja teen natuke rohkem. Sest tavaliselt on see vahekord umbes 99:1 ehk 99% ajast mul on head (või niisama teistmoodi) ideed, aga ilmselt 1% neist ideedest läheb päriselt katsetusse. Ja sellest ühest protsendist tegelikult tõsiselt tegelen veel vähesematega. Jõuan miljon korda üle mõelda ja endale sisendada, et “see lihtsalt pole minu jaoks” ja siis ei olegi ja siis ei teegi. Ja elan ennast ise väiksemaks kui ma tegelikult olen. Surun ennast kuskile kasti, kust ma teistel alati aitan välja ronida.

Ma olen suure osa elust end meeletult “Alice Imedemaal” Alice’iga samastanud. Mul on nii palju head nõu endale ja teistele anda, aga ise talitan selle järgi väga harva.

Alice In Wonderland Advice Quote Stop Focusing On How Stressed You Are And Remember How Blessed You

8

Aga, et mitte põnnama lüüa, siis las ma esitlen teile nüüd oma elu esimest päris vlogi. Ja ei kavatsegi hoolida sellest, milline ma välja näen (need meie hommikused soengud Mayaga ja mu “vihkan kõike” näoilme enne jooksu pistmist, hahh). Ah, küll saate aru, mida ma mõtlen.

Vlog sellest, kuidas me väga kaua Ikeasse läksime, Maya madratsi alla kinni jäi, me kana sõime ja nägime draakonit ja muud. Kõik filmitud 17.02.19.

Pange sealt hammasratta pealt kvaliteet kindlasti 1080 peale, muidu ei kannata üldse vaadata.