Mallukas vastas mingitele küsimustele ja mina ka.

Kui sa peaksid loobuma enda bloginimest/domeenist, millega sa selle asendaksid? 

Mulle ilmselt meeldib mu bloginimi rohkem kui mu blogi ise.. Seega jah, ei vahetakski. Aga kui kindlasti peaks muutma, siis ilmselt mõtleks mingi veganlusega ja liikuva eluviisiga seotud nime välja.

Keda tahaksid enda blogi sponsoriks/koostööpartneriks, kes veel seda ei ole?

Pole ühtegi sponsorit ega koostööpartnerit. Vahepeal oli, aga see oli ainult Instagramis. Ilmselt kui kedagi tahaks, siis mõtleks esiteks välja midagi huvitavat ja põnevat, mille läbi neid reklaamida ja siis lihtsalt küsiks, kas nad on huvitatud. Kuna Eestis ei ela, aga kirjutan eesti keeles, siis nagu pole pikemalt selle peale mõelnud kunagi.

Aga noh, ilmselgelt teeks koostööd ainult veganlusega seotud firmade või vegantoodete edasi müüjatega vms.

Nimeta mõni teine blogija, kes sind inspireerib? Kuidas?

Oi, neid on palju. Ilmselt kõik blogid, mida ma loen, inspireerivad mind ühel või teisel moel. Muidu ei viitsiks lugeda.

Mallukas inspireerib sellega, et on oma pika blogimiskarjääri (OK karjäär on see vast olnud ainult viimased aastad) jooksul nii palju muutunud ja sellega, et tal nii suva on asjadest, mida suurem osa inimesi väga südamesse võtaks. Huvitav, kas blogimine ja kõik heiterid aitasid sellele kaasa. Sest noh, mis ikka tõmmelda, nagunii on alati neid, kellele midagi ei meeldi jälle. Võib-olla heiteritega vaidlemine paneb kiirelt asja paika, et ütle või ära ütle, tõmble või ära tõmble, ikka ei saa kunagi kõigile meeldida. Ja ei peagi. Ja elu läheb ikka edasi. Vahet pole, kas keegi kuskil kaugemal vihkab või mitte.

Maryliis inspireerib muidugi keskkonnasäästlikumalt elama ja teadlikumalt tarbima. Ja ilu nägema lihtsuses.

Ireene inspireerib sellega, kuidas ta suudab nii selgelt ja arusaadavalt kirjutada olulistest ja valusatest teemadest. Instas tuletab ta oma raamatupiltidega jällegi meelde alati, et tegelikult võiks rohkem lugeda.

Britt inspireerib märkama elus rohkem muinasjutulisi hetki. Ja neid ka ise rohkem tekitama.

Miiu inspireerib sellega, kuidas suudab täielikult end pühendada oma eesmärkidele ja nakatab oma elurõõmsa pealehakkamisega. Teinekord vaatan ta laive või videosid ja tunnen, kuidas see tunne, et “kõik on võimalik” lihtsalt kukub sädelusena peale.

Aune ei anna kunagi alla. See, kuidas ta lihtsalt surub läbi raskuste ning samal ajal jagab seda üsna ausalt teistega. See on nii imetlusväärne ja lohutav samal ajal.

Henry ja Liisbett inspireerivad elu rohkem huumoriga võtma.

Jaanika ja Lilli on ka suurepärased ning ilmselgelt on veel inspireerivaid blogijaid, aga ma hetkel lõpetan selle küsimuse, muidu ei jõuagi lõpuni.

Mis on kõige naljakam blogipostitus, mida sa viimasel ajal lugenud oled?

See postitus jäi väga meelde, kuidas Henry küsis oma lugejate käest kõige häirivamaid sõnu ja siis tegi postituse kasutades kõiki neid samu enim vihatud sõnu ja fraase. Ma ei saanud alguses üldse pihta, miks ma sellist pa**a loen, aga kui kohale jõudis, siis oli täiega naljakas.

Kelle blogi kujundus sulle kõige rohkem meeldib? Kas üldse jälgid teiste kujundusi, või on suva?

Täiesti suva. Mõni väga ilusa kujundusega blogi on lihtsalt surmigav kui lugema hakata, seega ma rõõmust õhku ei hüppa kui ilusat blogikujundust näen. Ja kuna ma ise pole kujundusele üldse rõhku pannud, siis ilmselt ei oska teiste omasid ka hinnata.

Kui sa peaksid valima ühe blogija, kellega saaksid päevaks kohad vahetada, siis kellega ja miks?

Oi, see on nii raske küsimus miskipärast.

Võib-olla Jaanikaga ja siis sõidaks ta autoga Ljubljanasse ja vaataks, kas armun ka sellesse linna nagu tema.

Millise blogija mees tundub sulle kõige seksikam?

Hahha! Okei, suure osa blogijate mehi ma pole näinudki ja nendest, keda näinud olen, siis pole mu jaoks kedagi, kes oleks väga meelde jäänud.

Kas oled ka mõne blogijaga, keda loed, kohtunud? Kellega sooviksid kohtuda? 

Jaa! Ireenet ja Maryliisi ja Thereset ja Alice’it (kuigi ta enam pole ammu bloginud kahjuks) olen näinud ja kolm neist on lausa minu juures ööbinud.

Ei, mitte mingis imelikus mõttes, jummel küll.

Ja siis kunagi kui Manchesteri lendasin Mayaga kahekesi Eestist, siis nägin Triinu Liisi. Oli täpselt nii armas, särav ja naerusuine nagu igal pool mulje on jätnud.

Ah jaa, eelmisel talvel nägin Britti ka Lotte jõulumaal. Ja siis käisime koos lastejoogas, mis oli hästi tore. Kuigi Maya andis mulle täiega peksa seal.

Kohtuda oleks põnev ilmselt kõigi blogijatega, kelle blogi või isegi üksikuid postitusi olen sattunud lugema.

Aga noh, Paksuke on põnevuse muidugi eriti üles tõmmanud. Temaga tahaks kohtuda juba ainult sellepärast, et näha milline ta on.

Kui keegi tunneb, et tahaks minuga kohtuda, siis võite vabalt kirjutada Instas või Facebookis. Mulle on öeldud, et ma pole päriselus eriti see, mis blogis, aga see pidavat hea asi olema. Mine tea siis, kas see oli ebakompliment mu blogile või kompliment mulle, eks ole. 😂

 

Muide, kui siin juba blogimise ja blogide jutt on, siis minu armas Jummel Juurikas sai vahepeal 2-aastaseks! 💕Pikk pai kõigile, kes siin on olnud algusest peale ja sama pikk pai neile, kes hiljem liitunud on. Ilma lugejateta ma ilmselt ei viitsiks nii palju kirjutada, seega olete oluline osa sellest blogist. Aitäh ja ilusat päeva!

Advertisements