Ma olen nelja aasta jooksul nii tihti õnnelik olnud, et meie emakeel on just eesti keel ja et keegi kunagi meist kuskil aru ei saa.

Nüüd aga olen jälle kaitsetu. Maya sunnib mind päevast päeva inglise keeles rääkima. Talle nii meeldib noh!

Ma ise alati ei viitsi, nii et tihti on nii, et tema räägib nagu Inglismaa krahvinna ja ma siis vastan tagasihoidlikult eesti keeles.

Niimoodi oli ka ükspäev kui kolmekesi kanali ääres kõndisime ja jutt Simpsonite multika peale läks. Ma ei tea, ilmselt ei ole 4-aastastele sobilik multikas, aga ikka vaatame kõik koos.

Nädalavahetusele omaselt oli peale meie kõndimas väga palju rahvast. Täpselt siis kui suurem kamp eakaid hiinlasi meie kuuldekauguses oli, hüüatas Maya läbi naeru:

“THESE YELLOW PEOPLE ARE SO FUNNY, HAHAHHA!!”
(Tõlkes : “NEED KOLLASED INIMESED ON NIII NALJAKAD IKKA, HAHAHHA!!”)

Oh jumal kui piinlik. Nagu oleks perekond rassiste, kes irvitavad kollase rassi üle niimoodi avalikult. Ei hakanud seal kambale seletama ka, et ei-ei ega jutt neist ei käinud. Läksime lihtsalt pead maas edasi ja seletasime Mayale, et see oli õige pisut kohatu asi, mida öelda ja unustasime ruttu ära.

Ühel teisel päeval läksime Mayaga mere äärde ja pidime üle tee minema, nii et jäime seisma, et rohelist tuld oodata. Meie ees seisis üks VÄGA peenikeste jalgadega noormees. Täpselt sellised jalad olid, et mõtled omaette, kas see on ikka normaalne ja kas tõesti võib asi geenides olla või on tegemist toitumishäirega. Ilmselt asi siiski geenides, sest siin neid uskumatult pikki ja peenikesi olen nüüd ikka päris palju näinud.

Igatahes ootame seal Mayaga ja siis ta teeb oma käega ämblikku ja ütleb: “Hello, I’m mister Skinnylegs!” ja siis laulab niisama veel kolm korda “I’M MISTER SKINNYLEGS!! I’M MISTER SKINNYLEGS!!”
(Tõlkes: “Tere, ma olen härra peenikejalg! MA OLEN HÄRRA PEENIKEJALG!! MA OLEN HÄRRA PEENIKEJALG!!”

Piinlik!

Aga kõik on Peppa süü. Peppa raamatus oli see, kuidas emmenotsu kartis ämblikke, aga Peppale oli ämblik hoopis sõber ja pani talle nimeks Mr. Skinnylegs.

Oleks tahtnud maa alla vajuda. Vaene poiss. Ilmselt ta ise on niigi ebakindel oma kanajalakestega ja siis isegi 4-aastane tüdruk niimoodi kiusab.

Oeh, kui õudne.

Sellisel kiusukotil on küll vist üks hirmus ema, eks ole. 😂

Advertisements