Ma ise igaks juhuks ühtegi uuesti lugema ei hakka, aga mu meelest on alati põnev vaadata, mis siis teistele inimestele kõige rohkem huvi pakub.


1. Mu mõtted ja hirmud seoses sellega, et ME KOLIME PEREGA AASIASSE!

Nojah, üsna loogiline esikoht. Suur-suur uudis ikkagi.

Läksin enda põhimõttele vastu ja lugesin ikkagi uuesti oma postitust. Ja mul oli õigus. Kodune olla on tõesti raske. Eriti kui vahepeal juba oli täitsa omaette tegemised ja töökoht ja sõbrad. Aga ma ei kahetse Singapuri kolimist. Nii põnev ja kiiksudega riik. Siinne kultuur ja inimesed ja olemine on minu maailmapilti ja vaateid ja väärtuseid palju selgemaks teinud. Ja mõne kuuga on ka see selgeks saanud, et Singapur pole praegu minu riik. Kunagi hiljem võib muidugi juhtuda, et kipume tagasi. Seda ei välista.

2. Mida sööb päeva jooksul 3-aastane vegan?

Selle postituse avapilt on nii hea lihtsalt. Maya oli nii kurb, et ei saanud kohe sööma hakata ja pidi jahtumist ootama.

Oh, ja nüüd saan ju teha “Mida sööb päeva jooksul 4-aastane vegan?” postituse. Jee!

3. Miks ma vegan olen? (Ja miks ma ei ole?)

Pille näiteks arvas sellest postitusest nii:

“Korraliku ajupesu ohver…
Veganid on hullemad kui jehoovatunnistajad, kogu aeg on vaja oma “usku” kuulutada. Järgmiseks on ilmselt paraadid nagu gayd teevad. Ja siis imestate, et teie pihta on nii palju viha. Jumal küll elage oma veganluses aga ärge nämmutage seda kogu aeg ja kuulutage ja ärge postitage mingeid “diipide” tsitaatidega dramaatilisi pilte.”

Vegan ei tohi oma blogis veganlusest rääkida ja “diipide” tsitaatidega dramaatilisi pilte postitada, sest Pillet häirib. Et kui tahate Pillele meeldida, siis ärge nii tehke, eks. 😉

IMG_20180831_155129-01

4. Mida teeb minusugune rott Dubais viietärnihotellis ja Booking.com-iga panime pange

Vot selle postituse kirjutamise hetkel ma mäletan, et ma tundsin ennast NII hästi. Mitte et teiste kirjutamise ajal ei tunneks, aga see on nii ehedalt meeles. See kirjutamise hetk.

Aa, mul tuli meelde, miks see kirjutamise hetk mul meeles on nii hästi. Sest ma panin sellest pildi instastory’sse. :’D

Screenshot_20190102-175151

Lubasin vist “rott Dubais” kolmanda osa ka kirjutada, aga ma ei tea. Sirvin pildid läbi mingipäev ja vaatan, kas ma enam üldse mäletan, mida ma veel öelda tahtsin.

5. Mis juhtub kui veganlaps läheb lasteaeda?

Seda jagas ka “Pere ja Kodu” oma lehel ja inimestel olid kohe karvad turris, et “MIS MÕTTES PEAB TERVE RÜHM SÖÖMA VEGANTOITU KUI RÜHMAS ON ÜKS VEGAN!?” Naljakas, ma poleks ise tulnudki selle peale, et sellise järelduseni keegi jõuda võiks. Ma olin lihtsalt nii rõõmus, et meile ka ükskord vastu tuldi.

6. Tule piilu meie Singapuri korterisse!

Siiamaani olen nii rahul. Nüüdseks Mayal oma toas mööbel ka olemas ja puha.

7. Miks me just Singapuri kolisime? Kuidas? Kauaks me siia jääme?

Kui kauaks me siia jääme on nüüdseks juba üsna kindel. “Me” all mõtlen siis Mayat ja ennast. Kevadel juba on plaanis Euroopasse naasta. Kuniks pileteid ostetud pole, siis midagi kindlat öelda ei saa. Martini kohta ei tea üldse kui kauaks ta jääda tahab. Talle meeldib siin rohkem kui mulle, aga noh, temal on töö väga vinges firmas ka. Mul pole. Olen enam kui kindel, et mulle meeldiks ka siin rohkem kui mul vinges firmas töö oleks. Aga mul pole õigust siin töötada ega tööd otsida, seega jah. Nii ta läheb.

IMG_20180925_180529

8. Intervjuu 4-aastase veganiga

See kivide värk. 😀 Siiamaani ajab naerma kui ma selle peale mõtlen.

9. Kas mäletate veel oma esimest korda?

See on ehtne clickbait. Vahel mul on sellised elu24-likud kalduvused.

10. Korteriotsingud Singapuri moodi vol. 2

Naljakas, et vol. 2 kõrgemal kohal on kui vol. 1, aga ju siis on tõsi, mis naised saunad rääkisid, et sel olevat väga suur vahe, millal midagi postitada.

Kõigi aegade kõige loetum postitus on aga endiselt vana hea Veganvanematele esitati kaebus

Mustandites on mul hetkeseisuga täpselt 98 postitust, aga osad neist on juba rohkem kui aasta vanad kindlasti. Ei teagi, mis nendega peale hakata. Peaks vist lihtsalt ära kustutama. Ilmselt mitmed sellised hetkeemotsioonide ajel kirjutatud asjad, mis veidi hiljem tundusid juba täiesti ebaolulised. Ei ole ikka päris nii, et iga kord vaimustunult tahan omi mõtteid teiega jagada. Vahel ikka mõtlen (100 korda) enne kui ütlen.

IMG_20181027_144525

Ma tahan kindlasti veel Singapurist rääkida ja teiega pilte jagada. Ma rullisin üle ja nägin, et ma pole pea ÜLDSE Singapuris tehtud pilte blogisse pannudki. Iga kord kui blogisse satun, siis mul on selline tunne, et ah ma ei hakka neid ja neid pilte panema, ma raudselt olen juba näidanud neid asju. Aga tundub, et pole :D. Ikka juhtub. Et siis ühel hetkel tuleb üks pikem postitus Singapuri piltidega ja muljetega.

Aga millest te ise tahate sel aastal blogis rohkem lugeda? Kas mõni postitus jäi eriti meelde?