Teadmiseks neile, kes ei tea, mis on EBA, siis see on selline võistlus blogijatele, kuhu saab ennast kirja panna ja siis saab lasta oma lugejatel ja perel ja lehma lellepoegadel enda poolt hääletada.

Eelmine aasta võtsin ka osa. Ma olin selleks ajaks vist ainult 3 või 4 kuud bloginud, aga sain ikka päris palju hääli. Eks ma kuulutasin oma Facebooki profiilil ka ja blogi Facebookilehel, et hääletataks.

Aga ma usun, et suurem osa hääli ei tulnud niivõrd sellepärast, et ma hästi kirjutaksin. Või sellepärast, et mu blogi paljudele meeldib.

Ma olen täiesti kindel, et suurem osa mu 570-st häälest tuli lihtsalt sellepärast, et ma olen vegan.

Samas hoidkem meeles ka seda, et ma pole eriline enese kiitja. Võib-olla piisaski mu blogilugejatest ja perest-tuttavatest. Kuna iga inimene sai 5 korda hääletada oma arvutist ja siis veel 5 korda hääletada oma telefonist, siis mu hääled võisid kokku tulla ka sellest, et umbes 100 inimest hääletasid 5 korda minu poolt. Noh pluss siis see, et mõned neist hääletasid veel eraldi telefonist kah. Või näiteks töö juures tööarvutist.

Lugejaid tekkis mul blogima hakates juba esimeste nädalatega 100 ringis, seega jah, kõik on võimalik tegelikult.

Aga miks ma siis sel aastal osalen?

Lihtsalt selle jaoks, et ka veganitel oleks kellegi poolt hääletada. Loogiline ju!

Peaasi, et veganlus ikka igal pool pidevalt pildis oleks.

Siinkohal kutsun üles ka kõiki teisi veganblogijaid end kirja panema, tahan teie poolt hääletada!

Ma ise, muide, hääletasin eelmine aasta ka ainult veganite poolt. Ei, valetan. Pereblogides hääletasin Grete blogi poolt ja uustulnuka kategoorias Viigi blogi poolt. Ma ei tea küll, et nad veganid oleksid. Aga nad meeldivad mulle sellegipoolest.

Üritusel ma eelmisel aastal kohal ei käinud, aga kui Maryliis või Ireene või Alice kavatsevad minna, siis võime ju mingid “MEAT IS MURDER” särgid selga tõmmata ja kohale minna. See oli nali siis, eks. “EAT FRUIT NOT FRIENDS” särgid sobiksid sellisele üritusele ikka paremini. Hahha.

Advertisements